Новини


Підсумки проведення II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2017-2018н.р.

Упродовж листопада 2017року, в школах району було проведено І етап учнівських олімпіад з фізики. У І етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики взяли участь 336 учень, у тому числі – 203 учні шкіл сільської місцевості. Для належної організації і проведення ІІ етапу олімпіади з фізики створено оргкомітет та журі, визначено відповідальних працівників відділу освіти та районного методичного кабінету. 19 листопада 2017 року на базі Тульчинської ЗШ І – ІІІ ст. № 2 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.   Другий етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з фізики було проведено за текстами завдань, підготовленими комісією, затвердженою Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

   У ІІ  етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики взяли участь 90 учнів, у тому числі  57, із шкіл сільської місцевості.

  На підставі поданих оргкомітетом і журі протоколів (протокол № 3 від 24.11.2017р.) та підсумків проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, визначити переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики наступних учнів:

  І Місце

1.Цвика Дениса Андрійовича, учня 9 класу Тульчинської ЗШ І – ІІІ ступенів № 1

2.Таратуту Аліну Сергіївну, ученицю  8  класу Тульчинської ЗШ І – ІІІ ступенів № 2

 

ІІ Місце

1.Шевчука Олександра Вікторовича, учня 9 класу Шпиківської ЗШ І –ІІІ ступенів

 

ІІІ місце

1.Сватко Лілію Олександрівну, ученицю 10 класу Тиманівської ЗШ І – ІІІ ступенів

2. Оринянського Дмитра Сергійовича, учня 7 класу Тульчинської ЗШ І –ІІІ ступенів №107.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад

Навігація

Контакти

    Адреса: м. Тульчин вул.М.Леонтовича 1
    Тел.:
    Email: