Новини


Нарада практичних психологів, соціальних педагогів, логопедів, асистентів вчителя, консультантів психолого-медико-педагогічної консультації

3 листопада 2016 року на базі районного Будинку дітей та юнацтва відбулася нарада практичних психологів, соціальних педагогів, логопедів, асистентів вчителя, консультантів психолого-медико-педагогічної консультації.  організації навчання дітей в умовах інклюзії і індивідуальної форми навчання.

          На нараді було обговорено питання «Функції індивідуальної програми розвитку дитини. Структура ІПР.» В дискусії брали участь асистенти вчителя(Нога С.М., Злиденна В.М., Роїк Л.В., Полянська Н.М.), які працюють в інклюзивних класах та пройшли курсову перепідготовку на базі КВНЗ«ВАНО».

        Вчитель Лозінська О.М., яка працює з дитиною за індивідуальною формою навчання, що має порушення інтелектуального розвитку, поділилася досвідом щодо календарного планування роботи та проведення саме корекції навчально-пізнавальної діяльності у такої категорії дітей.

        Практичний психолог відділу освіти Мадюдя С.Ю. акцентувала увагу на організації соціально-психологічного супроводу дітей різних категорій, в т.ч., дітей з ООП., проведення консультаційної, корекційної роботи та роботи з батьками, які виховують дітей з особливими потребами.

 

 

 05.11.2016 | Aдмін

Вернутись назад

Навігація

Контакти

    Адреса: м. Тульчин вул.М.Леонтовича 1
    Тел.:
    Email: