Новини


Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження

11 лютого у СК «Колос» фінішував чемпіонат Вінниччини з футзалу серед юнаків 2004 – 2005 р.н. Його провели обласна федерація футболу і спортуправління Вінницької ОДА.Ці змагання розпочали 32 команди, які були розподілені на 8 зон. Після трьох відбірних етапів до фінальної частини вийшли 8 найкращих колективів: дві команди ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова, ВОК «Прем’єр-Нива», ДЮСШ «Темп» (всі - Вінниця), РДЮСШ Тульчин, ДЮСШ Тростянець, ДЮСШ в/о Калинівка і ДЮСШ Жмеринка. Учасники фіналу були розподілені на дві підгрупи, після чого відбувалися ігри за медалі. Кожен матч складався з двох таймів тривалістю по 10 хвилин.

   Серед глядачів можна було побачити відомих у минулому футболістів. Приміром, Анатолія Веретинського, який був призером чемпіонату СРСР у складі московського «Локомотива».

   Команда Тульчинського району посіла непогане п’яте місце. Її гравці і керівники все одно залишилися задоволеними. Бо тульчинці вже втретє поспіль потрапили до фінальної частини юнацького чемпіонату області.

– Ми не змогли зібрати оптимальний склад, бо низка провідних гравців захворіла. Грали практично без замін і все одно посіли гідну сходинку. У протистоянні з кваліфікованими вінницькими суперниками підвищуємо свій рівень. Хоча наша команда раніше посідала призові місця і перемагала в різноманітних турнірах з футболу і футзалу, – сказав тренер РДЮСШ Тульчина Ігор Бєлік.

  У матчі за бронзові нагороди особливої боротьби не вийшло. Перша команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова каменя на камені не залишила від футболістів Калинівки – 6:0.

   А ось фінал вийшов доволі напруженим. Там зустрілися вінницькі команди «Прем’єр-Нива» (тренер – Олександр Квятковський) і «Темп» (тренер – Юліан Мисак), який у групі випередив одразу дві команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. У першому таймі боротьба була приблизно рівною, але в другому нивівці все ж дотисли суперника – 3:1.

                                                                                                        

Результати ігор  ДЮСШ Тульчин

1.     Тульчин – Прем'єр – Нива 0:2

2.     Тульчин – Жмеринка 1:1 (Голи: Колеснік Валентин)

3.     Тульчин – Калинівка 1:1(Голи: Колеснік Валентин)

Гра за 5 місце

Тульчин – Тростянець 2:0 (Голи: Дзяд Іван, Науменко Олег)

1 місце - ВОК «Прем'єр-Нива» м. Вінниця

2 місце – ФК «Темп» м. Вінниця

3 місце -  ОДЮСШ Блохіна-Бєланова -1 м. Вінниця

4 місце – Калинівка ДЮСШ

5 місце – РДЮСШ Тульчин

6 місце – ДЮСШ Тростянець

7 місце - ОДЮСШ Блохіна-Бєланова -2 м. Вінниця

8 місце – ДЮСШ Жмеринка

   Таким чином, РДЮСШ м. Тульчина на високому рівні представила своє міста та район, посівши 5 місце поступившись тільки Вінницьким  футбольним спеціалізованим школам та ДЮСШ Калинівці. 03.03.2017 | Aдмін

Вернутись назад

Навігація

Контакти

    Адреса: м. Тульчин вул.М.Леонтовича 1
    Тел.:
    Email: